+36 (0) 694 501482

projekt előkészítő és műszaki munkatárs

Jelzőszám:

Szakterület Mérnöki munkák és szolgáltatások
Ország HU , Szombathely
Irányítószám 9700
Tapasztalati szint felsőfokú végzettség
Megkövetelt nyelvek hu

Feladatok:

·         vállalkozásban végzett tevékenységek előkészítése, vállalkozási dokumentációk készítése, költségvetés-, megtérülési számítás, árajánlat készítése

·         vállalkozásban végzett tevékenységekhez felmérések, méretezések elvégzése, műszaki    tartalom meghatározása, tervezési feladatok, munkafolyamatok felügyelete

·         vállalkozási folyamatok fejlesztése, dokumentálása

·         helyszíni bejárások előkészítése, azokon való részvétel, vevői kapcsolattartás

·         műszaki kivitelezők támogatása

·         közművek kezelésével kapcsolatos (hozzájárulások, kérelmek, térkép kezelés, stb.)     feladatok

·         kapcsolattartás a hatóságokkal, alvállalkozókkal, ügyfelekkel

·         pályázatok előkészítése, dokumentálása, utánkövetése

Elvárások:

·         felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, épületgépész-mérnök)

·         MS Word, MS Excel, CAD kiemelkedő ismerete

·         önálló munkavégzés

·         B kategóriás jogosítvány

Előny:

·         tervezési ismeretek

·         kivitelezési gyakorlat

Amit kínálunk:

·         versenyképes jövedelem

·         stabil munkahely
• hosszú távú együttműködés

• béren kívüli juttatások

Kapcsolattartó személy

Anikó Khern

0036 94 501 482
letöltés

Kapcsolattartó személy a pályázatokhoz Pályázzon most online

Nem talált képességeinek, elvárásainak és elképzeléseinek megfelelő állást?
Ám szakterülete szenvedélyes képviselőjének tartja magát? Éljen a lehetőséggel, és jutassa el hozzánk proaktív módon profilját: adjon be hozzánk egy tartalmas kezdeményező pályázatot.